پشتیبانی 09151604068
پیاده سازی پرداخت آنلاین برای فروشگاه اینترنتی با php

در این مجموعه، روش اضافه کردن پرداخت آنلاین با استفاده از وب سرویس پرداخت اینترنتی بانک ملت (به پرداخت ملت) به یک فروشگاه اینترنتی را آموزش می دهیم.


محتواي بسته پیاده سازی پرداخت آنلاین برای فروشگاه اینترنتی با php

هر کدام از بخش های بسته پیاده سازی پرداخت آنلاین برای فروشگاه اینترنتی با php را می توانید، بصورت جداگانه خریداری کرده یا اینکه کل بسته را یکجا ثبت نام کنید که در این صورت، در پنل شخصی تان به تمام قسمت های آن دسترسی مشاهده و دانلود خواهید داشت.
1
معرفی آموزش اضافه کردن پرداخت آنلاین
2
ایجاد جدول پرداخت ها در بانک اطلاعاتی و ثبت اطلاعات سفارشات در آن هنگام ثبت
3
هنگام تائید سفارش خرید، درخواستی به api بانک ملت فرستاده شده و کاربر به صفحه پرداخت بانک هدایت می شود.
4
برای اتصال به api بانک و پرداخت آنلاین باید درخواست ها از یک سایت با IP شناخته شده باشد. بعبارتی هنگام درخواست پذیرنده اینترنتی باید IP مربوط به سایت خود را وارد کنید و سایت شما باید دارای مجوزهای لازم باشد.
در این جلسه فایل های فروشگاه به هاست وب بارگذاری میشود تا درخواست های ما از بانک پاسخ داده شده و بتوانیم ادامه آموزش ها را داشته باشید.
5
آموزش تصویری تست درخواست پرداخت به api سایت بانک
6
پس از اینکه کاربر در صفحه پرداخت بانک، مشخصات کارت بانکی را وارد کرده و تائید کرد، موقتاً مبلغ از حساب مشتری کسر شده و به حساب بانک منتقل می گردد و با برگشت مجدد به سایت فروشگاه، باید درخواست های بررسی و تائید را به سرور api بانک ارسال کنیم تا مبلغ از حساب بانک به حسا فروشگاه منتقل شود و تنها پس از انتقال کامل خدمات و محصولات در اختیار مشتری قرار داده شود.
چنانچه در هر مرحله کار متوقف شده یا با خطا مواجه شود، مبلغ دوباره به حساب مشتری برگشت داده خواهد شد.
7
در این قسمت کدنویسی های بررسی و قطعی کردن پرداخت با اجرای برناممه تست و اشکال یابی می شود.
8
هر کدام از درخواست های ما از وب سرویس بانک می تواند با موفقیت انجام شود یا کد خطایی برگرداند، در این جلسه آموزش تصویری بررسی و پردازش کدهای خطای بازگشتی از بانک را داریم
9
پس از انجام سفارش و پرداخت اینترنتی ، اطلاعات وضعیت پرداخت هم برای سفارش ثبت شده و در بخش مدیریت وب سایت فروشگاه برای مدیر فروشگاه نمایش داده خواهد شد.
10
کدهای پرداخت اینترنتی که به فروشگاه اینترنتی موجود اضافه شده در نهایت یک فروشگاه اینترنتی کامل با امکان پرداخت اینترنتی بدست آمده که در این قسمت قابل دانلود است.
11
توضیح کلی پذیرنده های اینترنتی ، روش های درخواست پذیرنده، شرایط لازم برای دریافت پذیرنده اینترنتی و ثبت نام در سایت بانک
12
آموزش روش ارتباط به وب سرویس بانک ملی و پرداخت اینترنتی با کمک فایل مستندات وب سرویس
13
در این قسمت با کمک فایل مستندات وب سرویس بانک پارسیان یا همان شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، روش ارتباط به وب سرویس پارسیان و فراخوانی متدهای وب سرویس توضیح داده می شود.
14
با کمک راهنمای وب سرویس بانک ملت، روش ارتباط با سیستم بانک و درخواست های مختلف از بانک آموزش داده می شود.

جزئيات پیاده سازی پرداخت آنلاین برای فروشگاه اینترنتی با php

سلام خدمت کاربران خوب سایت کدنویسان در آموزش های قبلی روش ساخت فروشگاه اینترنتی را به زبان php آموزش دادیم که مورد استقبال کاربران گرفت و تعدادی از دوستان پیشنهاد دادند که امکان پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکی هم آموزش داده شود. در این قسمت طی چند جلسه، فعال کردن امکان پرداخت اینترنتی برای فروشگاه را آموزش می دهیم. برای این کار ابتدا مقدمه ای خواهیم داشت بر روش های دریافت خدمات پرداخت اینترنتی از طریق بانک یا شرکت های واسطه، شرایط لازم برای دریافت پذیرنده اینترنتی بانک و ثبت نام در سایت بانک و بطور کلی آموزش کار با وب سرویس های درگاه های پرداخت اینترنتی .در ادامه هم آموزش اضافه کردن درگاه پرداخت آنلاین به فروشگاه اینترنتی با کمک وب سرویس بانک ملت(یا همان به پرداخت ملت) را خواهیم داشت.

برچسب ها / فروشگاه اینترنتی / پرداخت آنلاین / پرداخت اینترنتی

نظرات کاربران

هرگونه سوال یا نظری دارید،می توانید در این قسمت مطرح کنید.

برای درج دیدگاه یا سوال باید وارد شوید

مشخصات محصول

تعداد بازديد
97
تعداد دانشجو
5
مدرس
محمد محمدی
تعداد جلسات
14
مدت زمان
2 ساعت و 50 دقيقه
اندازه
376 مگابايت
هزینه ثبت نام
177,000 تومان

برای دسترسی همیشگی به این آموزش و امکان دانلود آن، باید آن را به سبد خرید اضافه کرده و ثبت نام را تکمیل کنید.

مشاوره

در مورد مباحث دوره می توانید با مدرس صحبت کنید.


سلام
محمد محمدی مدرس دوره " پیاده سازی پرداخت آنلاین برای فروشگاه اینترنتی با php " هستم.
هر گونه سوال یا ابهام یا پیشنهادی در مورد این دوره داشتید، می تونید به روش های زیر با من تماس بگیرید:
شماره همراه
09151604068
پست الکترونیکی
mohammadi.sm@gmail.com