پشتیبانی 09151604068
نمونه پروژه های محاسباتی برنامه نویسی سی شارپ

در این قسمت، فیلم های آموزشی برای پیاده سازی مجموعه ای از پروژ ه های برنامه نویسی سی شارپ را دریافت می کنید.


محتواي بسته نمونه پروژه های محاسباتی برنامه نویسی سی شارپ

هر کدام از بخش های بسته نمونه پروژه های محاسباتی برنامه نویسی سی شارپ را می توانید، بصورت جداگانه خریداری کرده یا اینکه کل بسته را یکجا ثبت نام کنید که در این صورت، در پنل شخصی تان به تمام قسمت های آن دسترسی مشاهده و دانلود خواهید داشت.
1
آموزش تصویری پروژه اول - دریافت دو عدد از کاربر و نمایش مجموع و تفاضل آنها
2
پروژه سی شارپ برای دریافت زمان بر حسب ثانیه و تبدیل به ثانیه، دقیقه و ساعت
3
پروژه سی شارپ که طول و عرض مستطیل را گرفته و محیط و مساحت را نمایش دهد.
4
پروژه ای برای دریافت حقوق پایه، تعداد ساعت اضافه کاری و حق الزحمه هر ساعت و محاسبه و نمایش حقوق کل مالیات و خالص دریافتی با سی شارپ
5
پروژه سی شارپ برای دریافت دو عدد و نمایش ماکزیمم و می نیمم
6
پروژه سی شارپ که نمره را از دانشجو دریافت کرده و بر اساس نمره کمتر از 5، بین 5 و 10 ، بین 10 و 15 و بالاتر از 15 پیغام مناسب نمایش می دهد.
7
پروژه سی شارپ برای محاسبه مالیات بر اساس میزان حقوق. هر چه حقوق بیشتر بود مالیات بیشتری محاسبه می کند.
8
آموزش ساخت پروژه سی شارپ برای محاسبه روز چندم سال
9
آموزش ساخت پروژه نمایش نام فصل از روی شماره فصل سال
10
آموزش ساخت پروژه سی شارپ برای محاسبه نام روز هفته
11
پروژه تبدیل تاریخ به حروف در سی شارپ
12
آموزش تصویری پروژه محاسبهn فاکتوریل در سی شارپ
13
آموزش تصویری ساخت برنامه یک عدد به توان عدد دیگر
14
آموزش تصویری کار با آرایه ای از اعداد در سی شارپ
15
آموزش تصویری کار با آرایه ای از اسامی در سی شارپ
16
دانلود لیست پروژه های سی شارپ که طی آموزش های فوق کار شده

جزئيات نمونه پروژه های محاسباتی برنامه نویسی سی شارپ

سلام در این قسمت آموزش تصویری ساخت چند پروژه برنامه نویسی به زبان سی شارپ را برای دانلود قرار داده ایم. استفاده از این آموزش ها شما را با اصول برنامه نویسی ویژوال با سی شارپ آشنا میکند. برای هر کدام از سوالات برنامه نویسی زیر،  ابتدا راه حل توضیح داده شده و سپس فرم طراحی شده و دستورات لازم نوشته می شوند. پروژه های برنامه نویسی سی شارپ برای پاسخ به سوالات زیر اجرا شده است: 1- دریافت دو عدد از کاربر و نمایش مجموع و تفاضل آنها ورودی ها : عدد a  و عدد b   از طریق جعبه متن دریافت شوند خروجی ها : مجموع دو عدد   sumو تفاضل دو عدد sub – از طریق برچسب نشان داده شوند. Sum  = a + b Sub =  a – b   2- دریافت زمان بر حسب ثانیه و تبدیل به ثانیه، دقیقه و ساعت ورودی ها : عددی صحیح (n)  خروجی ها : ساعت(h) ، دقیقه(m) و ثانیه(s)   3- برنامه ای بنویسید که طول و عرض مستطیل را گرفته و محیط و مساحت را نمایش دهد. ورودی ها : طول (t) و عرض (a)    خروجی ها : محیط (mo) و مساحت (ms)   4- برنامه ای بنویسید که حقوق پایه،تعداد ساعت اضافه کاری و حق الزحمه هر ساعت را گرفته و حقوق کل ، 10 درصد مالیات، 15 درصد بیمه و خالص دریافتی را نمایش دهد. ورودیها : حقوق پایه (hp) ، تعداد ساعت (ts) و حق الزحمه ساعتی (hs) خروجی ها : حقوق کل (hk) ،  مالیات (ma)، بیمه (bi) و دریافتی (da) حقوق کل = حقوق پایه بعلاوه تعداد ساعت ضربدر حق الزحمه ساعتی بیمه = حقوق کل ضربدر 15 تقسیم بر 100 مالیات = حقوق کل ضربدر 10 تقسیم بر 100 خالص دریافتی = حقوق کل منهای بیمه منهای مالیات     5- برنامه ای بنویسید که سه عدد از کاربر گرفته و ماکزیمم و می نیمم آنها را نمایش دهد.   6-برنامه ای بنویسید که یک نمره از کاربر گرفته و بر اساس جدول زیر کادر پیغام نمایش دهد.

نمره پیغام
کوچکتر از 5 خیلی بد
بین 5 تا 10 بد
بین 10 تا 15 خوب
مساوی یا بزرگتر از 15 خیلی خوب

  7- برنامه شماره 4 را طوری تغییر دهید که مالیات را بر اساس جدول زیر محاسبه کند:

حقوق کل مالیات
زیر 100 معاف
بین 100 تا 200 5 درصد حقوق اضافه از 100
بیشتر از 200 10 درصد حقوق اضافه از 100

  8- برنامه ای بنویسید که تاریخ را بر حسب شماره ماه و شماره روز دریافت کرده و نشان دهد روز چندم سال است؟ (6 ماه اول سال 31 روزه و 6 ماه دوم سال 30 روزه هستند)   9- برنامه ای بنویسید که شماره فصل سال را گرفته و نام فصل را نمایش دهد.   10- برنامه ای بنویسید که شماره روز هفته را گرفته و نام روز هفته را نمایش دهد.   11- برنامه ای بنویسید که تاریخ روز جاری را گرفته و تاریخ را بصورت زیر نمایش دهد: نام روز هفته ، شماره روز – نام ماه ( فرض کنید روز اول سال سه شنبه بوده است )   12- برنامه ای بنویسید که یک عدد از کاربر گرفته و فاکتوریل آنرا محاسبه کرده و نمایش دهد.   13- برنامه ای بنویسید که دو عدد n و m  را از کاربر گرفته و mn را با استفاده از ضرب های متوالی محاسبه کرده و نمایش دهد. mn = m*m*m * …*m  (بار n)   14-برنامه ای بنویسید که تعدادی عدد از کاربر گرفته در یک آرایه ذخیره کند و در صورت کلیک روی دکمه ای خاص ، عناصر آرایه را با نمایش کادرهای پیغام نمایش دهد.   15- برنامه ای بنویسید که با هر کلیک روی یک دکمه، اسم وارد شده در یک جعبه متن را در آرایه ذخیره کند و با کلیک روی دکمه نمایش ، اسامی موجود در آرایه را از طریق یک جعبه متن چند سطری نمایش دهد.

برچسب ها / سی شارپ

نظرات کاربران

هرگونه سوال یا نظری دارید،می توانید در این قسمت مطرح کنید.

برای درج دیدگاه یا سوال باید وارد شوید

مشخصات محصول

تعداد بازديد
138
تعداد دانشجو
6
تعداد جلسات
16
مدت زمان
1 ساعت و 17 دقيقه
اندازه
156 مگابايت
هزینه ثبت نام
55,000 تومان

برای دسترسی همیشگی به این آموزش و امکان دانلود آن، باید آن را به سبد خرید اضافه کرده و ثبت نام را تکمیل کنید.