پشتیبانی 09151604068
بانک اطلاعاتی فرهنگ لغت انگلیسی به فارسی


جزئيات بانک اطلاعاتی فرهنگ لغت انگلیسی به فارسی

سلام در این قسمت بانک اطلاعاتی دارای 60 هزار لغت انگلیسی به فارسی برای دانلود قرار داده شده است. از بانک اطلاعاتی لغات انگلیسی به فارسی می تونید برای ساخت دیکشنری (فرهنگ لغت) کامپیوتری، ساخت دیکشنری تحت وب و ساخت اپلیکیشن های دیکشنری موبایل و هر جای دیگری استفاده کنید. در این واژه نامه، برای هر واژه انگلیسی (لاتین) ، تمام معانی فارسی آن نوشته شده است . و داشتن این جدول شما شصت هزار اصطلاح انگلیسی ترجمه شده به فارسی را در اختیار خواهید داشت.   فرهنگ لغت انلگیسی به فارسی   این بانک اطلاعاتی بر اساس اس کیوال سرور 2008 ساخته شده و برای باز کردن آن باید این نرم افزار روی سیستم شما نصب شده باشد.

بانک لغات انگلیسی به فارسی را می توانید با استفاده از روش ها و ابزارهای موجود به هر فرمت دیگری از جمله اکسل، اکسس، MySQL ، اس کیوال لایت تبدیل کنید. در صورتی که برای تبدیل مشکل داشتید می توانید  از طریق روش های ارتباطی با ما تماس بگیرید. تا با فایل لغت های انگلیسی به فارسی با فرمت درخواستی، برای شما ارسال شود.
فایل فشرده ای که دانلود می کنید حاوی دو فایل با اسامی Database.mdf و Database_log.ldf است که باید در محیط SQL سرور 2008 باز شود. برای دریافت فایل ها با فرمت های دیگر حتما با ما تماس بگیرید.  

برچسب ها / بانک اطلاعاتی / تلگرام / سی شارپ

نظرات کاربران

هرگونه سوال یا نظری دارید،می توانید در این قسمت مطرح کنید.

برای درج دیدگاه یا سوال باید وارد شوید

مشخصات محصول

تعداد بازديد
65
تعداد دانشجو
8
مدت زمان
0
اندازه
10 مگابايت
هزینه ثبت نام
28,000 تومان

برای دسترسی همیشگی به این آموزش و امکان دانلود آن، باید آن را به سبد خرید اضافه کرده و ثبت نام را تکمیل کنید.