پشتیبانی 09151604068
آموزش ساخت بازی دوبعدی برای اندروید با یونیتی

نحوه ساخت بازی دوبعدی برای پلتفرم اندروید با انجین یونیتی را آموزش دهیم. شما میتوانید بعد از دیدن این دوره بازی های دوبعدی دلخواه خود را بسازید. فایل پروژه موجود است.


محتواي بسته آموزش ساخت بازی دوبعدی برای اندروید با یونیتی

هر کدام از بخش های بسته آموزش ساخت بازی دوبعدی برای اندروید با یونیتی را می توانید، بصورت جداگانه خریداری کرده یا اینکه کل بسته را یکجا ثبت نام کنید که در این صورت، در پنل شخصی تان به تمام قسمت های آن دسترسی مشاهده و دانلود خواهید داشت.
1
خب دوستان به آخرای این دوره رسیدیم قراره تو این قسمت به شما آموزش نوشتن اسکریپت برای پلتفرم اندروید آموزش بدیم که وقتی خروجی اندروید می گیریم کاربر بتونه با دکمه هایی که ایجاد می کنیم بازی خودشو انجام بده.
2
دوستان در آخرین قسمت از این دوره آموزشی ما قصد داریم که به شما یاد بدهیم چطور از بازی خود خروجی اندروید بگیریم تا بتوانیم بازی خود را در گوشی های اندروید اجرا کنیم.
3

طراحی منوی بازی

13 دقیقه 11000 تومان
در این قسمت منوی بازی را طراحی میکنیم و نحوه انتقال بین صحنه ها را آموزش می دهیم و همچنین منوی بازی خود را طوری طراحی می کنیم تا در همه ابعاد گوشی قابل مشاهده باشد.(Responsive)
4
این قسمت صحنه بازیمونو طراحی می کنیم و همچنین کاراکتر خود را به همراه انیمیشن وارد صحنه می کنیم.
5

کار با انیمیشن

5 دقیقه 11000 تومان
در این قسمت قصد داریم به شما نحوه کار با انمیشن رو آموزش بدهیم و به کاراکتر خودمون انیمیشن Run و Jump بدهیم و ارتباط بین انیمشن ها را برقرار کنیم.
6
در این قسمت ما به شما نحوه اسکریپت نویسی آموزش می دهیم و اسکریپتی می نویسم تا کاراکتر ما بتواند در محور x حرکت کند و همینطور بتواند در محور y پرشی انجام دهد.
7
در این قسمت ما اسکریپتی برای انیمیشن کاراکترمون می نویسیم که وقتی کاراکتر شروع به حرکت کرد انیمیشن Run فعال شود و همچنین وقتی که پرشی انجام می دهد انیمیشن Jump فعال شود.
8
در این قسمت ما یکسری موانع جلوی راه کاراکترمون قرار می دهیم که وقتی کاراکترمون به موانع برخورد کرد بازی از اول اجرا شود و همچنین نحوه امتیاز گیری را به شما آموزش می دهیم که برای کاراکترمون امتیازی ثبت شود.
9

کار با صدا

9 دقیقه 11000 تومان
در این قسمت ما یکسری صدا به بازی خود اضافه می کنیم و زمانی که کاراکتر ما امتیازی دریافت کرد صدایی پخش شود و همچنین در آخر ویدیو به شما یاد خواهیم داد که وقتی کاراکتر حرکت میکند دوربین و پس زمینه بازی همراه با کاراکتر حرکت کنند.
10
در این قسمت ما برای بازی خودمان منوی توقف طراحی خواهیم کرد که وقتی کاربر دکمه توقف بازی را میزند panel توقف بازی ظاهر شود و تمام GameObject ها و انمیشن هایی که در صحنه است متوقف شوند.
11

دمو

3 دقیقه 11000 تومان
تو این دوره قصد داریم به شما نحوه ساخت بازی دوبعدی برای پلتفرم اندروید با انجین یونیتی را آموزش دهیم. شما میتوانید بعد از دیدن این دوره بازی های دوبعدی دلخواه خود را بسازید.
12
فایل پروژه

جزئيات آموزش ساخت بازی دوبعدی برای اندروید با یونیتی

سلام عرض میکنم خدمت شما دوستان عزیز. تو این دوره قصد داریم به شما نحوه ساخت بازی دوبعدی برای پلتفرم اندروید با انجین یونیتی را آموزش دهیم. شما میتوانید بعد از دیدن این دوره بازی های دوبعدی دلخواه خود را بسازید. فایل پروژه موجود است. سرفصل های این دوره: قسمت اول : دمو قسمت دوم : طراحی منوی بازی قسمت سوم : طراحی صحنه بازی و ایجاد کاراکتر قسمت چهارم : کار با انیمیشن قسمت پنجم : نوشتن اسکریپت برای کاراکتر قسمت ششم : نوشتن اسکریپت انیمیشن برای کاراکتر قسمت هفتم : کار با موانع و نحوه امتیازگیری قسمت هشتم : کار با صدا قسمت نهم : طراحی منوی توقف بازی قسمت دهم : نوشتن اسکریپت برای اندروید قسمت یازدهم : گرفتن خروجی اندروید

برچسب ها / اندروید / ساخت بازی / یونیتی

نظرات کاربران

هرگونه سوال یا نظری دارید،می توانید در این قسمت مطرح کنید.

برای درج دیدگاه یا سوال باید وارد شوید

مشخصات محصول

تعداد بازديد
98
تعداد دانشجو
5
تعداد جلسات
12
مدت زمان
1 ساعت و 28 دقيقه
اندازه
237 مگابايت
هزینه ثبت نام
90,000 تومان

برای دسترسی همیشگی به این آموزش و امکان دانلود آن، باید آن را به سبد خرید اضافه کرده و ثبت نام را تکمیل کنید.