پشتیبانی 09151604068
آموزش ساخت بازی FPS در یونیتی

نحوه ساخت بازی FPS یا همان اول شخص را آموزش دهیم. تو این دوره سعی شده در کمترین زمان به شما نکات بازی را گفته تا برای شروع کار برای ساخت بازی اول شخص آماده باشید.


محتواي بسته آموزش ساخت بازی FPS در یونیتی

هر کدام از بخش های بسته آموزش ساخت بازی FPS در یونیتی را می توانید، بصورت جداگانه خریداری کرده یا اینکه کل بسته را یکجا ثبت نام کنید که در این صورت، در پنل شخصی تان به تمام قسمت های آن دسترسی مشاهده و دانلود خواهید داشت.
1
تو این قسمت ما کاراکتر و اسلحه خود را وارد بازی می کنیم و محیط بازی خود را می سازیم و اسکریپتی خواهیم نوشت برای شلیک کردن تا کاراکتر بتواند با استفاده از ماوس شلیک خود را انجام دهد و همچنین در هنگام شلیک کردن جای گلوله باقی بماند.
2
در این قسمت ما باگ های قسمت اول را برطرف می کنیم تا بازی بهینه و بهتر شود و همچنین برای اسلحه خود صدا گذاری انجام می دهیم تا با زدن هر شلیک صدایی پخش شود.
3
در این قسمت به شما آموزش خواهیم داد که چطور اسلحه شما در زمان شلیک کردن تکان خورد (انیمیشن) و همچنین مبحث پارتیکال سیستم را به شما آموزش خواهیم داد که وقتی کاراکتر شلیک میکند جرقه ای از جلوی لوله تفنگ خارج شود (شبیه سازی آتش)
4
در این قسمت به شما آموزش خواهیم داد که وقتی کاراکتر ما تعداد تیر هایش به صفر می رسد نتواند شلیکی انجام دهد و با زدن دکمه R بتواند خشاب خود را عوض کند(وقفه زمانی).
5

هوش مصنوعی دشمن

12 دقیقه 11000 تومان
به قسمت آخر این دوره آموزشی خوش آمدید در این قسمت ما روی هوش مصنوعی دشمن کار خواهیم کرد که بتواند با استفاده از Navigation یا همان مسیریابی کاراکتر ما را پیدا کند و وقتی کاراکتر ما به دشمن نزدیک شد دشمن به سمت کاراکتر ما بیاید و همچنین آموزش خواهیم داد که وقتی به سمت دشمن شلیک می کنیم از سلامتی دشمن کم شود.

جزئيات آموزش ساخت بازی FPS در یونیتی

با سلام خدمت شما دوستان عزیز تو این دوره ما قصد داریم به شما نحوه ساخت بازی FPS یا همان اول شخص را آموزش دهیم. تو این دوره سعی شده در کمترین زمان به شما نکات بازی را گفته تا برای شروع کار برای ساخت بازی اول شخص آماده باشید. سرفصل های این دوره شامل : قسمت اول : ایجاد کردن کاراکتر و اسکریپت شلیک کردن قسمت دوم : رفع باگ ها و صدا گذاری قسمت سوم : کار با انیمیشن و پارتیکال سیستم قسمت چهارم : نحوه عوض کردن خشاب(وقفه زمانی) قسمت پنجم : هوش مصنوعی دشمن

برچسب ها / ساخت بازی / یونیتی

نظرات کاربران

هرگونه سوال یا نظری دارید،می توانید در این قسمت مطرح کنید.

برای درج دیدگاه یا سوال باید وارد شوید

مشخصات محصول

تعداد بازديد
81
تعداد دانشجو
7
تعداد جلسات
5
مدت زمان
58 دقيقه
اندازه
128 مگابايت
هزینه ثبت نام
50,000 تومان

برای دسترسی همیشگی به این آموزش و امکان دانلود آن، باید آن را به سبد خرید اضافه کرده و ثبت نام را تکمیل کنید.