پشتیبانی 09151604068
آموزش ساخت پرداخت اینترنتی با api بانک ملت به زبان پی اچ پی

در این مجموعه روش اتصال به درگاه پرداخت بانک ملت با زبان php آموزش داده شده است


محتواي بسته آموزش ساخت پرداخت اینترنتی با api بانک ملت به زبان پی اچ پی

هر کدام از بخش های بسته آموزش ساخت پرداخت اینترنتی با api بانک ملت به زبان پی اچ پی را می توانید، بصورت جداگانه خریداری کرده یا اینکه کل بسته را یکجا ثبت نام کنید که در این صورت، در پنل شخصی تان به تمام قسمت های آن دسترسی مشاهده و دانلود خواهید داشت.
1
در این قسمت با استفاده از راهنمای وب سرویس بانک ملت مراحل انجام پرداخت اینترنتی آموزش داده شده ، جدول بانک اطلاعاتی برای نگهداری اطلاعات پرداخت ایجاد شده و فرم وب برای دریافت اطلاعات پرداخت طراحی می شود.
2
برای پرداخت اینترنتی باید ابتدا با فراخوانی یک وب سرویس، درخواست تراکنش به سرور بانک فرستاده شده و یک شناسه مرجع (RefId) بدست آید. این شناسه در مراحل بعدی لازم است. برای استفاده از وب سرویس از کتابخانه nusoap در php استفاده کرده ایم.
3
برای دریافت پاسخ تائید و شناسه مرجع، باید درخواست از طرف یک پذیرنده معتبر ارسال شود. در این جلسه برنامه را روی هاست بارگذاری کرده و با استفاده از اطلاعات واقعی و معتبر درخواست را با سرور بانک می فرستیم. مراحل پرداخت تا جایی پیش می رود که صفحه پرداخت بانک برای ما نشان داده شود.
4
بعد از وارد کردن اطلاعات کارت بانکی در صفحه بانک و ارسال آن، وب سرویس بانک یکی از صفحات سایت ما را فراخوانی می کند و در این صفحه باید دوباره متد Verify وب سرویس فراخوانی شده و تراکنش تائید شود. در غیر اینصورت مبلغ به حساب مشتری برگشت داده خواهد شد.
5
در این قسمت می تونید سورس برنامه پیاده سازی شده برای اتصال به صفحه بانک ملت و پرداخت اینترنتی را دانلود کنید. این نمونه برنامه طی آموزش های این مجموعه آماده شده است.

جزئيات آموزش ساخت پرداخت اینترنتی با api بانک ملت به زبان پی اچ پی

در این آموزش روش پیاده سازی بخش پرداخت ابنترنتی در فروشگاه اینترنتی برای بانک ملت آموزش داده شده است. در یک فروشگاه اینترنتی بعد از انتخاب محصولات برای تسویه حساب کاربران به صفحه پرداخت اینترنتی هداست شده و نیاز هست تا برای این کار برنامه نویسی شود. در این آموزش همه کارهای لازم برای استفاده از وب سرویس بانک ملت آموزش داده شده است.

برچسب ها / وب سرویس / پی اچ پی

نظرات کاربران

هرگونه سوال یا نظری دارید،می توانید در این قسمت مطرح کنید.

برای درج دیدگاه یا سوال باید وارد شوید

مشخصات محصول

تعداد بازديد
187
تعداد دانشجو
7
تعداد جلسات
5
مدت زمان
1 ساعت و 34 دقيقه
اندازه
193 مگابايت
هزینه ثبت نام
115,000 تومان

برای دسترسی همیشگی به این آموزش و امکان دانلود آن، باید آن را به سبد خرید اضافه کرده و ثبت نام را تکمیل کنید.