آموزش استفاده از CSS در طراحی صفحات وب

آموزش استایل شیت ها

تنظیمات استایل‌شیت به صورت مجموعه ای از قواعد تعریف شده که قابل اعمال به عناصر صفحه وب هستند. هر قاعده دارای یک یا چند خاصیت برای تنظیم جنبه های نمایشی مختلف می باشد.  با کمک این بسته آموزشی css ، با نحوه تعریف قواعد استایل‌شیت، استفاده از آنها برای تنظیم عناصر صفحه و روش‌های مختلف استفاده از استایل شیت‌ها در صفحات وب آشنا شده و به استفاده از استایل شیت در طراحی صفحات وب تسط پیدا خواهید کرد.

محتوای دوره آموزشی

1
اصول استفاده از استایل شیت ها
۱۴دقیقه
2
استایل شیت های داخلی و خارجی
۷دقیقه
3
کار با خصوصیات مهم استایل شیت
۱۹دقیقه
4
اجرای یک مثال طراحی
۱۱دقیقه
5
استفاده از استایل شیت در طراحی
۹دقیقه
6
نمونه کار css

این مجموعه دارای تعدادی فیلم آموزشی استایل شیت ها می باشد، که با دیدن آنها در زمانی کوتاه با روش استفاده از استایل شیت ها در طراحی صفحات وب آشنا می شوید.استایل شیت یک شیوه جدید و قدرتمند برای چیدمان اجزا و انجام تنظیمات روی اجزای صفحه وب در اختیار ما قرار می دهد.

این مجموعه فیلم آموزشی برای استایل شیت با روش نوشتن قواعد استایل شیت، کاربرد آنها و ایجاد تنظیمات مختلف روی عناصر صفحه وب به شما کمک می کند.

در نسخه های جدید HTML ، امکان جداسازی کامل قالب بندی از تگ نویسی صفحات وب فراهم شده است و مرورگرها از روی تنظیمات تعریف شده با استایل شیت‌ها به فرمت دهی و نمایش اطلاعات درون صفحه HTML می‌پردازند. در حال حاضر توصیه میشود که تمام تنظیمات مربوط به نحوه نمایش و فرمت دهی به صورت جداگانه و حتی در فایل های مجزا قرارگیرد.

نظرات کاربران

نظرات برای | بدون نظر »

کاربر عزیز، لطفاً دیدگاه ارزشمند خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید:

درباره کدنویسان
آکادمی کدنویسان جهت کمک به دانشجویان رشته های کامپیوتر و فناوری اطلاعات و همه علاقمندان به طراحی و برنامه نویسی برای ویندوز، وب و موبایل ایجاد شده است.
بیشتر آموزش های سایت کدنویسان، بصورت رایگان ارائه شده است و بعضی بسته های آموزشی تصویری و نیز نرم افزارهای پیاده سازی شده در ازای پرداخت، قابل دانلود هستند.
هر گونه نظر، انتقاد یا پیشنهادی در مورد مطالب یا عملکرد کدنویسان دارید، حتما با ما در میان بگذارید.
نمادهای اعتماد ما


تماس با ما
  • شماره همراه : ۰۹۱۵۱۶۰۴۰۶۸
  • آی دی تلگرام : @mmoha94
  • پست الکترونیکی : mohammadi.sm@gmail.com
  • آدرس پستی : بیرجند، خیابان پیروزی، پیروزی ۹، پلاک ۲۸
کلیه حقوق متعلق به سایت کدنویسان است، انتشار و کپی برداری از مطالب این سایت غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.