کدنویسان | دانلود افزونه پرداخت پول وردپرس برای بانک ملت

دانلود افزونه پرداخت پول وردپرس برای بانک ملت

افزونه وردپرس برای پرداخت آنلاین
برای خرید و دریافت کل محصول کلیک کنید

جزئیات دانلود افزونه پرداخت پول وردپرس برای بانک ملت

سلام

در این قسمت افزونه ای از وردپرس برای دانلود قرار داده شده که با نصب آن در وردپرس می توانید در سایت خود لینک پرداخت پول را قرار بدین و کاربران با وارد کردن مبلغ، نام و مشخصات خود ، به صفحه بانک ملت وارد شده و مبلغ را برای شما واریز کنند.

در اغلب سایت ها نیاز هست تا مشتریان مبالغی را برای مالک سایت واریز کنند. بعنوان مثال فرض کنید، سایتی خدماتی را بصورت توافقی برای مشتریان انجام می دهد. و مشتریان برای تسویه حساب باید مبالغی را کارت به کارت کنند یا به حساب سایت واریز کنند.

ما در اینجا افزونه ای را توسعه داده ایم که به شما امکان می دهد تا در هر قسمت از سایت لینک “پرداخت وجه” را قرار داده و افراد بتوانند مستقیماً مبلغ را به حساب سایت واریز کنند.همچنین با نصب افزونه در قسمت مدیریت سایت، دو گزینه برای نمایش لیست واریزی ها و تنظمیات مربوط به پذیرنده را به مدیران سایت می دهد.

افزونه پرداخت آنلاین بانک ملت برای وردپرس

در حال حاضر این افزونه برای اتصال به سیستم به پرداخت بانک ملت طراحی شده و امکان سفارشی کردن آن بر حسب نیاز مشتری برای بانک ها و موسسات دیگر هم وجود دارد.

افزونه پرداخت سایت برای وردپرس

برای استفاده از این افزونه پس از نصب افزونه پرداخت مستقیم وجه به حساب سایت می توانید در هر قسمت از سایت، کد کوتاه cn_bpm را داخل [] استفاده کنید.

یا اینکه یک برگه ایجاد کرده و داخل آن کد کوتاه  cn_bpm را داخل [] قرار داده و از این برگه برای پرداخت آنلاین استفاده کنید.مثلاٌ آنرا در نوار پیمایش سایت قرار دهید یا هر جایی از سایت به آن پیوند بدهید.

مثال زنده از اجرای صفحه پرداخت آنلاین : 

 

ضمناً  آمادگی برنامه نویسی جهت پرداخت اینترنتی برای سیستم های شما با زبان های مختلف و برای بانک های مختلف را داریم.

تلفن ۰۹۱۵۱۶۰۴۰۶۸

 

نظرات کاربران

نظرات برای | بدون نظر »

دیدگاه شما
کاربر عزیز، لطفاً دیدگاه ارزشمند خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید.

درباره کدنویسان

کد نویسان یک وب سایت آموزشی است که با هدف توسعه مهارتهای برنامه نویسی فارسی ایجاد شده است. هدف مدیران این مجموعه، تهیه آموزش های مفید و کاربردی و در عین حال راحت و قابل فهم است.

در طول فعالیت کدنویسان، آموزش های برنامه نویسی بصورت رایگان و آموزش های ویدئویی با قیمت مناسب در اختیار کاربران عزیز قرار داده شده است. بدون شک پیمودن مسیر بدون کمک همراهی شما عزیزان امکانپذیر نبوده است.

 

نمادهای اعتماد ما

تماس با ما
  • شماره همراه : ۰۹۱۵۱۶۰۴۰۶۸
  • آی دی تلگرام : @mmoha94
  • پست الکترونیکی : mohammadi.sm@gmail.com
  • آدرس پستی : بیرجند، خیابان پیروزی، پیروزی ۹، پلاک ۲۸
کلیه حقوق متعلق به سایت کدنویسان است، انتشار و کپی برداری از مطالب این سایت غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.