کدنویسان | نمونه کد آماده بازی دوز با پایتون

نمونه کد آماده بازی دوز با پایتون

برای خرید و دریافت کل محصول کلیک کنید

جزئیات نمونه کد آماده بازی دوز با پایتون

بازی تیک تاک تو یا دوز حرفه ای یک بازی ساده ، ولی فکری و سرگرم کننده هست که بسیاری از ما بارها آن را تجربه کرده‌ایم.

اگر به دنبال این هستید که به عنوان یک برنده در این بازی باشید از تکنیک زیر استفاده کنید اگر حرکت اول را شما انجام دهید، برنده شدن در این بازی نسبتا ساده است. علامت خود را در یک گوشه بزنید و بسته به این‌که حریف شما علامتش را کجا می‌زند، علامت بعدی خود را در گوشه‌ای دیگر بزنید. با این کار راه برای پیروزی شما هموار خواهد شد. پس برای مثال اگر علامت خود را در گوشه‌ی پایین و چپ زده و حریف شما گوشه‌ی پایین و راست را انتخاب می‌کند، شما در جواب حرکت او، باید علامت بعدی خود را در گوشه‌ی بالا و سمت چپ بزنید و با این‌کار به راحتی پیروز خواهید شد چراکه حریف مجبور خواهد شد تا راه شما را سد کند و شما علامت بعدی خود را در گوشه‌ی بالا و سمت راست یا وسط خواهید زد و با این‌کار دو راه برای پیروزی شما وجود خواهد داشت و حریف تنها قادر به سد کردن یکی از آن‌ها خواهد بود. رمز پیروزی در این بازی، تصاحب گوشه‌هاست

پشتیبانی محصول

  • برای استفاده و بهره برداری از نمونه پروژه اماده تنها لازم است پس یا قبل از خرید با شماره ۰۹۱۵۷۲۰۲۶۵۳ – ۰۹۳۳۵۸۱۶۲۴۴ در تماس باشید تا از پشتیبانی کامل این محصول اطمینان حاصل نمایید.
  • پیروز و موفق باشید.
نظرات کاربران

نظرات برای | بدون نظر »

دیدگاه شما
کاربر عزیز، لطفاً دیدگاه ارزشمند خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید.

درباره کدنویسان

کد نویسان یک وب سایت آموزشی است که با هدف توسعه مهارتهای برنامه نویسی فارسی ایجاد شده است. هدف مدیران این مجموعه، تهیه آموزش های مفید و کاربردی و در عین حال راحت و قابل فهم است.

در طول فعالیت کدنویسان، آموزش های برنامه نویسی بصورت رایگان و آموزش های ویدئویی با قیمت مناسب در اختیار کاربران عزیز قرار داده شده است. بدون شک پیمودن مسیر بدون کمک همراهی شما عزیزان امکانپذیر نبوده است.

 

نمادهای اعتماد ما

تماس با ما
  • شماره همراه : ۰۹۱۵۱۶۰۴۰۶۸
  • آی دی تلگرام : @mmoha94
  • پست الکترونیکی : mohammadi.sm@gmail.com
  • آدرس پستی : بیرجند، خیابان پیروزی، پیروزی ۹، پلاک ۲۸
کلیه حقوق متعلق به سایت کدنویسان است، انتشار و کپی برداری از مطالب این سایت غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.