کدنویسان | فیلم آموزش کار با وب سرویس های درگاه های پرداخت اینترنتی

فیلم آموزش کار با وب سرویس های درگاه های پرداخت اینترنتی


در این قسمت مجموعه ای از فیلم های آموزشی برای ساخت درگاه پرداخت اینترنتی در سایت ها و نرم افزارهای مختلف برای اتصال به وب سرویس های بانک ملی، بانک پارسیان و بانک ملت و پرداخت اینترنتی ارائه شده است.
پرداخت اینترنتی
خـــرید و دانلود کل مجموعه
جزئیات محصول
سیستم های تحت وب و فروشگاه های اینترنتی برای ارائه خدمات و کالاها از مشتریان مبالغی را دریافت می کنند و مشتریان می توانند با استفاده از کارت های بانکی اقدام به پرداخت آنلاین نمایند.

بانک ها و موسسات مالی، وب سرویس هایی ارائه کرده اند که سیستم های مختلف با اتصال به آنها ، امکان پرداخت اینترنتی را برای مشتریان شان فراهم کنند.

مالکان این سایت ها در بانک حساب افتتاح کرده و پذیرنده اینترنتی دریافت می کنند ( شماره یا نام کاربری و کلمه عبور مخصوصی دریافت کرده) و در سیستم هایشان برای ارتباط با بانک استفاده می کنند.

بعلاوه در این سیستم ها برنامه هایی نوشته می شود تا کاربران پس از انتخاب کالا و خدمات به درگاه بانکی هدایت شده و پرداخت را انجام دهند.

در این آموزش ها سعی می کنیم اصول برنامه نویسی برای  استفاده از وب سرویس ها برای بانک های زیر را آموزش دهیم:

  1. پرداخت اینترنتی بانک ملی (سداد)
  2. پرداخت اینترنتی بانک پارسیان (پککو)
  3. پرداخت اینترنتی بانک ملت (به پرداخت)

همچنین در می توانید از نمونه کدها و فیلم های آموزشی کدنویسی به زبان پی اچ پی در سایت کدنویسان، برای ساخت درگاه بانک های مختلف  استفاده کنید.

نظرات کاربران

نظرات برای | بدون نظر »

دیدگاه شما

نماد های اعتماد ما

این سایت دارای مجوز رسمی از جمهوری اسلامی ایران بوده و به استناد نماد های زیر، خرید از این وب سایت کاملاً ایمن و تایید شده می باشد !

logo-samandehi