بانک اطلاعاتی فرهنگ لغت انگلیسی به فارسی

سلام در این قسمت بانک اطلاعاتی دارای ۶۰ هزار لغت انگلیسی به فارسی برای دانلود قرار داده شده است. از بانک اطلاعاتی لغات انگلیسی به فارسی می تونید برای ساخت دیکشنری (فرهنگ لغت) کامپیوتری، ساخت دیکشنری تحت وب و ساخت اپلیکیشن های دیکشنری موبایل و هر جای دیگری استفاده کنید. در این واژه نامه، برای […]


سلام

در این قسمت بانک اطلاعاتی دارای ۶۰ هزار لغت انگلیسی به فارسی برای دانلود قرار داده شده است. از بانک اطلاعاتی لغات انگلیسی به فارسی می تونید برای ساخت دیکشنری (فرهنگ لغت) کامپیوتری، ساخت دیکشنری تحت وب و ساخت اپلیکیشن های دیکشنری موبایل و هر جای دیگری استفاده کنید.

در این واژه نامه، برای هر واژه انگلیسی (لاتین) ، تمام معانی فارسی آن نوشته شده است . و داشتن این جدول شما شصت هزار اصطلاح انگلیسی ترجمه شده به فارسی را در اختیار خواهید داشت.

 

فرهنگ لغت انلگیسی به فارسی

 

این بانک اطلاعاتی بر اساس اس کیوال سرور ۲۰۰۸ ساخته شده و برای باز کردن آن باید این نرم افزار روی سیستم شما نصب شده باشد.

بانک لغات انگلیسی به فارسی را می توانید با استفاده از روش ها و ابزارهای موجود به هر فرمت دیگری از جمله اکسل، اکسس، MySQL ، اس کیوال لایت تبدیل کنید. در صورتی که برای تبدیل مشکل داشتید می توانید  از طریق روش های ارتباطی با ما تماس بگیرید. تا با فایل لغت های انگلیسی به فارسی با فرمت درخواستی، برای شما ارسال شود.

فایل فشرده ای که دانلود می کنید حاوی دو فایل با اسامی Database.mdf و Database_log.ldf است که باید در محیط SQL سرور ۲۰۰۸ باز شود. برای دریافت فایل ها با فرمت های دیگر حتما با ما تماس بگیرید.

 

نظرات کاربران

نظرات برای | بدون نظر »

کاربر عزیز، لطفاً دیدگاه ارزشمند خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید:

درباره کدنویسان
آکادمی کدنویسان جهت کمک به دانشجویان رشته های کامپیوتر و فناوری اطلاعات و همه علاقمندان به طراحی و برنامه نویسی برای ویندوز، وب و موبایل ایجاد شده است.
بیشتر آموزش های سایت کدنویسان، بصورت رایگان ارائه شده است و بعضی بسته های آموزشی تصویری و نیز نرم افزارهای پیاده سازی شده در ازای پرداخت، قابل دانلود هستند.
هر گونه نظر، انتقاد یا پیشنهادی در مورد مطالب یا عملکرد کدنویسان دارید، حتما با ما در میان بگذارید.
نمادهای اعتماد ما


تماس با ما
  • شماره همراه : ۰۹۱۵۱۶۰۴۰۶۸
  • آی دی تلگرام : @mmoha94
  • پست الکترونیکی : mohammadi.sm@gmail.com
  • آدرس پستی : بیرجند، خیابان پیروزی، پیروزی ۹، پلاک ۲۸
کلیه حقوق متعلق به سایت کدنویسان است، انتشار و کپی برداری از مطالب این سایت غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.