کدنویسان | آموزش کامل ساخت درگاه پرداخت بانک ملت به زبان پی اچ پی

آموزش کامل ساخت درگاه پرداخت بانک ملت به زبان پی اچ پی


در این بسته آموزشی، برنامه نویسی به زبان پی اچ پی برای اتصال به سامانه به پرداخت ملت و پرداخت آنلاین با استفاده از همه کارت های بانکی را آموزش می دهیم.
آموزش پرداخت بانکی، کدنویسان
جلسات مجموعه آموزشی

"آموزش کامل ساخت درگاه پرداخت بانک ملت به زبان پی اچ پی" دارای جلسات زیر است، برای آشنایی با نحوه تدریس و کیفیت آموزش ها می توانید بعضی از آنها را پخش کنید.

۱
مقدمه ای بر پرداخت اینترنتی
۴:۲۴
در این جلسه روش های پرداخت را مرور می کنیم
۲
پرداخت الکترونیکی بانک ملی
۱۴:۳۹
در این جلسه روش کار با سامانه پرداخت آنلاین شرکت سداد وابسته به بانک ملی را بر اساس راهنمای وب سرویس این بانک آموزش می دهیم
۳
پرداخت الکترونیکی تجارت پارسیان
۸:۵۷
در این جلسه به بررسی راهنمای استفاده از وب سرویس پرداخت آنلاین شرکت تجارت پارسیان می پردازیم، مراحل مختلف پرداخت و روش فراخوانی و استفاده از متدهای آن را شرح می دهیم
۴
پرداخت الکترونیکی بانک ملت
۱۰:۳۴
در این جلسه مرورمی کنیم مستندات پرداخت آنلاین سامانه به پرداخت ملت را و متدهای مختلف و روش فراخوانی و مراحل پرداخت آنلاین را بررسی می کنیم
۵
آموزش ساخت فرم پرداخت سایت
۱۶:۲۹
در این جلسه فرمی طراحی می کنیم تا مشخصات مشتری و مبلغ پرداختی را دریافت کند
۶
ارسال درخواست به وب سرویس بانک
۲۶:۵۸
در این جلسه با استفاده از راهنمای استفاده از درگاه پرداخت بانک ملت، درخواست پرداختی به سیستم بانک ارسال می کنیم
۷
ارسال اطلاعات پرداخت به بانک
۱۲:۰۰
در این جلسه، تائیدیه درخواست و کد ارجاع از بانک را دریافت کرده و درخواستی بر اساس اطلاعات مشتری بر اساس استفاده مستندات بانک ایجاد کرده و به وب سرویس بانک می فرستیم.
۸
بررسی و قطعی کردن پرداخت
۳۶:۵۴
در این جلسه آموزش می دیم که چطور پس از اینکه مشتری صفحه پرداخت بانک را دید و مشخصات کارت بانکی را وارد کرد و به سایت ما هدایت شد، با سیستم بانک صحت پرداخت را بررسی کرده و درخواست انتقال مبلغی که از حساب مشتری کسر شده به حساب پذیرنده را صادر کنیم و پرداخت قطعی شود.
بخش های قابل دانلود

بخش های زیر از "آموزش کامل ساخت درگاه پرداخت بانک ملت به زبان پی اچ پی" را می توانید به صورت جداگانه خریداری و دانلود کنید.

۱۵۰۰۰ تومان
۳۸:۳۳
خرید و دانلود
آموزش کار با وب سرویس های درگاه های پرداخت اینترنتی
در این قسمت مجموعه ای از فیلم های آموزشی برای ساخت درگاه پرداخت اینترنتی در سایت ها و نرم افزارهای مختلف برای اتصال به وب سرویس های بانک ملی، بانک پارسیان و بانک ملت و پرداخت اینترنتی ارائه شده است.
۳۰۰۰۰ تومان
۱:۳۲:۲۲
خرید و دانلود
آموزش کامل برنامه نویسی php برای پرداخت آنلاین بانک ملت
در این بسته آموزشی، برنامه نویسی به زبان پی اچ پی برای اتصال به سامانه به پرداخت ملت و پرداخت آنلاین با استفاده از همه کارت های بانکی را آموزش می دهیم.
خـــرید و دانلود کل مجموعه
جزئیات محصول
امروزه اکثر وب سایت های اینترنتی دارای بخش پرداخت آنلاین هستند، این پرداخت پس از خرید کالاها یا برای استفاده از خدمات سایت و حق عضویت انجام می شود.

برای ایجاد این امکان در یک سایت باید از بانک ها (مثل بانک ملت) یا شرکت های تجارت الکترونیکی (مثل تجارت الکترونیک پارسیان) که این نوع خدمات را ارائه می کنند درخواست پذیرنده اینترنتی کرد. هر پذیرنده اینترنتی دارای یک شماره شناسایی و رمز عبور یا PIN است که برای پرداخت در برنامه هایش استفاده خواهد کرد.

این سایت ها برای پرداخت، مشتری را به صفحه درگاه پرداخت بانک هدایت می کنند، در این صفحه مشتری مشخصات کارت بانکی اش را وارد می کند و در صورت صحت آن مبلغ از حساب مشتری کسر شده و به حساب بانک واریز می شود. سپس مشتری به سایت فروشنده هدایت می شود. در سایت فروشنده پیغامی مبنی بر پرداخت موفق نشان داده شده و در صورت نیاز خدمات درخواستی در اختیار مشتری قرار داده می شود.

برای انجام همه این مراحل نیاز به برنامه نویسی است ، این برنامه ها را باید از سایت بانک دریافت کرده یا از مراجع دیگر خریداری کرده یا هم خود طراح سایت برنامه نویسی کند.

ما در این مجموعه آموزشی، ابتدا  مستندات سامانه های مختلف پرداخت بانکی شامل بانک ملی، بانک ملت و تجارت پارسیان را بررسی کرده  و روش استفاده از وب سرویس ها و مراحل پرداخت آنها را آموزش داده و در ادامه   برنامه نویسی برای ایجاد درگاه پرداخت اینترنتی را به زبان PHP برای سامانه به پرداخت ملت آموزش می دهیم.

پس از سایت فروشگاهی یا خدماتی طراحی کرده اید و در صدد طراحی و پیاده سازی بخش پرداخت آن برای سامانه به پرداخت ملت هستید این آموزش به شما کمک می کند.

نظرات کاربران

نظرات برای | بدون نظر »

دیدگاه شما

نماد های اعتماد ما

این سایت دارای مجوز رسمی از جمهوری اسلامی ایران بوده و به استناد نماد های زیر، خرید از این وب سایت کاملاً ایمن و تایید شده می باشد !

logo-samandehi