کدنویسان | آموزش کامل کدنویسی درگاه پرداخت بانکی برای فروشگاه اینترنتی با پی اچ پی

آموزش کامل کدنویسی درگاه پرداخت بانکی برای فروشگاه اینترنتی با پی اچ پی


با این مجموعه فیلم آموزشی، پرداخت آنلاین را به فروشگاه اینترنتی موجود با زبان PHP اضافه می شود. تا مشتریان پس از انتخاب کالاها بتوانند به سیستم بانک متصل شده، پرداخت انجام دهند سپس به سایت فروشگاه برگشته و ادامه خرید را داشته باشند. اطلاعات پرداخت هم در بانک اطلاعاتی ثبت می شود و توسط مدیران فروشگاه قابل دیده خواهد شد.
ساخت درگاه آنلاین پرداخت فروشگاه ، کدنویسان
جلسات مجموعه آموزشی

"آموزش کامل کدنویسی درگاه پرداخت بانکی برای فروشگاه اینترنتی با پی اچ پی" دارای جلسات زیر است، برای آشنایی با نحوه تدریس و کیفیت آموزش ها می توانید بعضی از آنها را پخش کنید.

جلسه عنوان  
معرفی آموزش ساخت درگاه برای فروشگاه اینترنتی

توضیح شیوه آموزش و موضوعاتی که دراین دوره آموزش داده خواهد شد

۳:۴۶
آموزش روش درخواست پذیرنده بانکی

روش درخواست پذیرنده بانکی برای سایت فروشگاه

۱۲:۵۷
آموزش روش درخواست به سامانه بانک برای شروع پرداخت

در این جلسه یاد میگیرد که چطور بعد از ثبت سبدخرید مشتری از سیستم بانک درخواست پرداخت آنلاین کنید

۱۲:۵۷
آموزش آپلود سایت به سرور میزبانی

هنگام ثبت درخواست پذیرنده ازاینترنتی باید IP سرور میزبانی سایت هم تعیین شود، سیستم های بانکی فقط با درخواست های رسیده از این سرور پاسخ می دهند. پس نمی توانید از روی سیستم خودتان درخواست پرداخت بفرستید بلکه باید اول سایت را روی سرور میزبانی تان قرار داده و ادامه آموزش را دنبال کنید.

۲۰:۲۴
درخواست از سیستم بانک و هدایت مشتری به صفحه پرداخت بانک

در صورتی که سایت فروشگاه روی سرور هاستینگ قرار داشته باشه و مشتری سبدخرید را تائید کند و درخواست به سیستم بانک بفرستیم ، جواب مثبتی دریافت کرده و می توانیم مشتری را به صفحه پرداخت بانک هدایت کنیم.

۱۴:۲۲
بررسی درستی و تائید پرداخت

بعد از اینکه مشتری در صفحه بانک، پرداخت را انجام داد به سایت ما برخواهد گشت، در اینجا باید دستوراتی بنویسیم تا با ارتباط با سیستم بانک از درستی پرداخت آن مطمئن شده و پرداخت را تائید کنیم

۳۹:۳۲
تکمیل بررسی و تائید پرداخت

پس از اطمینان از پرداخت صحیح، در سیستم به پرداخت ملت، هنوز مبلغ به حساب فروشگاه واریز نشده بلکه باید درخواست واریز وجه از حساب بانک به حساب فروشگاه را بفرستیم. در این قسمت روش استفاده از متدهای وب سرویس بانک ملت را با جزئیات کامل آموزش می دهیم

۱۰:۴۰
بررسی کدهای خطای پرداخت

با هر درخواست از سیستم بانک ممکن است خطایی پیش آمده و کد مخصوصی برگشت داده شود، با استفاده از راهنمای وب سرویس بانک می توانیم معنی هر کدام از این کدها را فهمیده و دستورات مناسب اجرا کرده یا پیغام مناسبی به کاربر نمایش دهیم.

۱۱:۲۹
نمایش جزئیات پرداخت به مدیران فروشگاه

در ضمن انجام مراحل پرداخت، جزئیات پرداخت و وضعین پرداخت در بانک اطلاعاتی فروشگاه ثبت می شود و در این جلسه امکاناتی به بخش مدیریت فروشگاه اضافه می کنیم تا کاربر بتواند برای هر سفارش، جزئیات پرداخت آنرا هم مشاهده کند.

۵:۰۲
خـــرید و دانلود کل مجموعه
جزئیات محصول
سلام کاربران خوب سایت کدنویسان

در این قسمت یک مجموعه فیلم ارائه شده که با کمک اون می تونید یادبگیرید چطور به فروشگاه اینترنتی تون امکان پرداخت آنلاین هم اضافه کنید.

ما در این آموزش ها فرض بر این گذاشتیم که فروشگاه اینترنتی مون قبلاً طراحی و پیاده سازی شده و حالا می خوایم بخش پرداخت رو کامل کنیم.

همه مراحل کامل درخواست از سامانه به پرداخت ملت برای شرع پروسه پرداخت، درخواست پرداخت، پیگیری و تائید پرداخت بر اساس مستندات وب سرویس شرکت به پرداخت ملت آموزش داده شده و با کمک این آموزش ها می تونید براحتی برای فروشگاه خودتون، بخش پرداخت آنلاین رو برنامه نویسی کنید.

در صورت دانلود این مجموعه، سورس پروژه فروشگاه اینترنتی رو هم در به صورت رایگان دریافت خواهید کرد ولی اگر می خواهید با روش برنامه نویسی و ساخت این فروشگاه اینترنتی آشنا بشید محصول زیر  رو دانلود کنید:

دانلود آموزش کامل ساخت فروشگاه اینترنتی به زبان PHP

اگر هم می خواهید اطلاعات کامل تری در رابطه با پرداخت های آنلاین و ارتباط با وب سرویس بانک ها بدست بیارید محصول زیر رو استفاده کنید:

دانلود آموزش استفاده از وب سرویس های بانکی و برنامه نویسی درگاه پرداخت آنلاین

 

نظرات کاربران

نظرات برای | بدون نظر »

دیدگاه شما

نماد های اعتماد ما

این سایت دارای مجوز رسمی از جمهوری اسلامی ایران بوده و به استناد نماد های زیر، خرید از این وب سایت کاملاً ایمن و تایید شده می باشد !

logo-samandehiدرباره کدنویسان
کدنویسان با هدف فراهم کردن آموزش های جدید و کاربردی در حوزه طراحی و برنامه نویسی های مختلف مخصوصاً تحت وب، پایه گذاری شده است.
ما افتخار می کنیم که رضایت کاربران عزیز کدنویسان را با ارائه آموزش های مفید تامین کرده ایم.
تماس با ما
سریع ترین روش های تماس با ما بصورت زیر است:
  • تماس با شماره همراه : 09151604068
  • ارسال پیام به آی دی تلگرام : @mmoha94
  • ارسال نامه به آدرس : mohammadi.sm@gmail.com
کلیه حقوق متعلق به سایت کدنویسان است، انتشار و کپی برداری از مطالب این سایت غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.