کارشناس ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار و دارای تجربه طولانی تدریس برنامه نویسی در دانشگاه ها و  طراحی و پیاده سازی سیستم های نرم افزاری مبتنی بر دسکتاپ و وب هستم.

بنده در سال ۱۳۷۹، کارشناسی در رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار  و در سال ۱۳۸۳ مدرک کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر-نرم افزار  را دانشگاه فردوسی مشهد دریافت کردم.

از سال ۱۳۷۵ در زمینه برنامه نویسی فعال بوده و از سال ۱۳۷۹ در زمینه تدریس دروس دانشگاهی (مخصوصا دروس برنامه نویسی) رشته های کامپیوتر و فناوری اطلاعات در دانشگاه های مختلف اشتغال دارم.

بخش کوچکی از فعالیت های اینجانب در زمینه طراحی وب  و برنامه نویسی به زبان PHP ، به شرح زیر است:

 • موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد اینجانب، در سال ۱۳۸۳، طراحی یک مدل برای سیستم مدیریت آموزشی با محتوای توزیع شده که بخش پیاده سازی و تست مدل با تغییر و دستکاری سیستم مدیریت آموزشی اوپن سورس Atutor انجام شده است. این مدل سازگار با شبکه ITمدارس و به منظور کاهش ترافیک و حجم تبادل محتوا بین کارگاه های IT مدارس و سرور مرکزی انجام شده است.
 • ایجاد سامانه آموزش مجازی اداره کل اموزش و پرورش خراسان جنوبی به زبان PHP که با کمک سیستم مدیریت آموزشی Atutor انجام شد.
 • طراحی و پیاده سازی ، نصب و پشتیبانی سیستم مدیریت آزمون مجازی تحت وب(با نام ثبت شده “استوان” و دارای مجوز فنی از شورای عالی انفورماتیک کشور ) به زبان PHP . این سیستم به مدت چند سال در اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی برای برگزاری آزمون های دوره های غیر حضوری ضمن خدمت معلمان استان، با موفقیت مورد استفاده قرار گرفت.
 • طراحی و پیاده سازی سامانه ثبت نام و اعلام نتایج آزمون های متنوع اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی به زبان PHP که با موفقیت اجرا شده و مورد استفاده قرار گرفت.
 • طراحی وب سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با زبان PHP در سال ۱۳۸۳
 • طراحی وب سایت دانشگاه پیام نور استان خراسان جنوبی به زبان PHP در سال ۱۳۸۷
 • طراحی و پیاده سازی سامانه رزرو وقت سفارت ایتالیا برای متقاضیان شرکت در نمایشگاه بین المللی EXPO2015 به زبان PHP ، در بهار ۱۳۹۴  با سفارش شرکت پات و توسط اینجانب انجام شد. از ویژگی های مهم این پروژه الگوریتم پیچیده توزیع وقت سفارت و نیازهای امنیتی بالا بود. در این طرح، سفارت ایتالیا، در یک بازه شش ماهه در هر روز غیرتعطیل، تعداد مشخصی از مراجعین را پاسخگو بود، در این سیستم سطوح کاربری عبارت بود از ۱-مدیر شرکت پات، ۲-کارکنان ویرایش کننده اطلاعات ، ۳-کارکنان بازدید کننده شرکت پات ، ۴-کارکنان سفارت،  ۵- کارکنان دفاتر مسافرتی.
  این سیستم با موفقیت نصب و اجرا شده و درتست های امنیتی موفق شده و مورد استفاده قرار گرفت.
 • طراحی و پیاده سازی سیستم مدیریت مشارکت های مردمی و انبار موسسات خیریه و بهزیستی و توانبخشی به زبان PHP که زمستان ۱۳۹۴ انجام شد .
 • طراحی سامانه برنامه ریزی آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای به زبان PHP ، که در سال ۱۳۹۶ شروع شد و در حال حاضر توسط بیش از ۵۰ دانشکده و آموزشکده فنی و حرفه ای برای برنامه ریزی کلاس ها در حال استفاده است. این سامانه مبتنی بر ابر بوده و آموزشکده های دانشگاه فنی و حرفه ای می توانند با عضویت در آن میز برنامه ریزی مستقلی ایجاد کرده و کاربران هر آموزشکده با سطوح دسترسی مختلف در میز برنامه ریزی آن آموزشکده ایفای نقش می کنند.
نمایش قابل چاپ