همکاری با کدنویسان

کدنویسان به عنوان مرجع آموزشی برنامه نویسان کامپیوتر، در مدتی کوتاه از فعالیتش توانسته مورد توجه واستقبال برنامه نویسان قرار گیرد. این وب سایت در زمینه آموزش برنامه نویسی و تکنولوژی های مبتنی بر وب به صورت تولید و عرضه آموزش های متنی، چندرسانه ای و ارائه سورس کد فعالیت می کند.

به منظور استفاده از تخصص و مهارت های شما عزیزان وارائه خدمات شایسته تر به کاربران وفادار کدنویسان، آماده عقد قرارداد با شما برنامه نویسان و اساتید بوده و از همکاری ارزشمند شما عزیزان استقبال می کنیم.

تدریس در کدنویسان به دانش و تخصص شما دایره اثری به وسعت کل کشور می‌بخشد. دانش و تجربه‌ای که تاکنون محدود به مرز زمان و جغرافیا بود، در کدنویسان می تواند بدوم  مرز، در هر زمان و هر مکان به جویندگان دانش و مهارت ارائه شود.

روش های خرید خدمات آموزشی مدرسین

دو نوع طرح مالی برای پرداخت به مدرسین کدنویسان وجود دارد:

۱) فروش یکجای محصول

در این طرح به ازای آموزش منتشر شده، مدرس آموزش، مبلغی را برای یکبار به عنوان حق التألیف آموزش دریافت می کند. دریافتی مدرس وابسته به فروش آموزش و استقبال دانشجویان از آن نیست و مدرس از ابتدا کل مبلغ مرتبط با ارائه آموزش را می داند و دقیقا همان را دریافت خواهد کرد. این طرح کمک می کند که مدرسین مطمئن باشند که دریافتی آنها، تحت الشعاع استقبال احتمالا کم از آموزش با عنوان خاص، قرار نخواهد گرفت.

۲)مشارکت در سود فروش محصولات آموزشی

در این روش مدرس در بازه های زمانی مشخص، سهم (درصد) مشخصی از فروش را تا زمانی که آموزش به فروش می رسد، دریافت می نماید. در این طرح، پرداخت های مالی در بازه های یک ماهه و به صورت منظم انجام می شوند. و مدرس با داشتن پانل اختصاصی می تواند بصورت آنلاین از میزان فروش محصولاتش اطلاع پیدا کند.

محاسبه بهای خدمات آموزشی در روش فروش یجای محصولات بر اساس جدول زیر خواهد بود:

زمان آموزش حداقل پرداخت بازای هر ساعت(تومان) حداکثر پرداخت بازای هر ساعت(تومان)
۱ ساعت ۳۰۰۰۰ ۵۰۰۰۰
۲ ساعت ۲۵۰۰۰ ۴۵۰۰۰
۳ ساعت ۲۰۰۰۰ ۳۵۰۰۰
۴ ساعت ۱۵۰۰۰ ۲۵۰۰۰
۵ ساعت ۱۲۰۰۰ ۲۰۰۰۰
بیشتر از ۵ ساعت ۱۰۰۰۰ ۲۰۰۰۰

در روش مشارکت در سود فروش محصولات آموزشی برای مدرسین ، ما در یک فرآیند شفاف، امکان درج محصولات، نظارت بر فروش و درآمدتان را برای شما فراهم می کنیم.۹۰ درصد از درآمد حاصل از فروش محصولات، به حساب شما واریز شده و ۱۰ درصد آن به حساب کدنویسان منظور خواهد شد.

مدرسین می توانند پس از ثبت نام در سایت کدنویسان، تمایل خود برای همکاری به عنوان مدرس یا توسعه دهنده نرم افزار را از طریق شناسه تلگرام @mmoha94 به ما اعلام کنید تا پس از دریافت روزمه و نمونه آموزش ها و تولیدات شما، حساب کاربری با اختیارات ویژه، به شما داده شده و بتوانید محصولات خود را برای فروش در سایت قرار دهید.


برای شروع همکاری به عنوان مدرس:

۱- از طریق تلگرام به ما پیام داده (شناسه @mmoha94) و آمادگی خود برای همکاری بعنوان مدرس را اعلام کنید.

۲- سرفصل آموزش به همراه نمونه ای کوتاه از آموزش ارسال کنید تا مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما اعلام گردد.

۳- حساب کاربری با اختیارات ویژه درج محصولات و پیگیری فروش و درآمد به شما داده می شود.درباره کدنویسان
آکادمی کدنویسان جهت کمک به دانشجویان رشته های کامپیوتر و فناوری اطلاعات و همه علاقمندان به طراحی و برنامه نویسی برای ویندوز، وب و موبایل ایجاد شده است.
بیشتر آموزش های سایت کدنویسان، بصورت رایگان ارائه شده است و بعضی بسته های آموزشی تصویری و نیز نرم افزارهای پیاده سازی شده در ازای پرداخت، قابل دانلود هستند.
هر گونه نظر، انتقاد یا پیشنهادی در مورد مطالب یا عملکرد کدنویسان دارید، حتما با ما در میان بگذارید.
نمادهای اعتماد ما


تماس با ما
  • شماره همراه : ۰۹۱۵۱۶۰۴۰۶۸
  • آی دی تلگرام : @mmoha94
  • پست الکترونیکی : mohammadi.sm@gmail.com
  • آدرس پستی : بیرجند، خیابان پیروزی، پیروزی ۹، پلاک ۲۸
کلیه حقوق متعلق به سایت کدنویسان است، انتشار و کپی برداری از مطالب این سایت غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.